Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Toronto Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Toronto Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Toronto Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Toronto Lotnisko

Wynajem Aut Toronto Lotnisko

Toronto Pearson International Airport (YYZ), znany również jako Lester B. Pearson International Airport lub Toronto, położone 27 km na północny zachód od Toronto wKanada .Istnieją regularne autobusy między Toronto i lotniska. Przedstawiciele firm wynajmu samochodów na lotnisku parking w perspektywie łokci, i Budżetu, Hertz, Avis, National / Alamo, a USD / Thrifty.

30400000 osób odwiedziło w 2009 Toronto Airport, które jest największym lotniskiem w Kanada. Lotnisko ma dobrej sieci, jeśli chodzi o połączenia międzynarodowe, 74 różnych linii lotniczych oferuje bezpośrednie loty do ponad 100 miejsc na całym świecie.

Lotnisko posiada dwa terminale, które połączone są koleją, a ostatnio przeszedł duże wykrywania rozbudowy i renowacji. Toronto Airport znajduje się główna baza dla 8 różnych linii lotniczych, w tym Air i Air Kanada Gruzji.

Zakres różne jedzenia i picia miejsca jest bardzo dobra, są też sklepów. Inne udogodnienia obejmują manicure, bezprzewodowy internet, bankomat, baby / pokój rodzinny, kaplica, czyszczenie butów i opieki zdrowotnej. Sheraton Gateway Hotel położony jest na lotnisku i wielkie centrum handlowe.

polski