Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Toronto

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Toronto – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Toronto – Podręcznik

Wynajem Samochodów Toronto
Wynajem Aut Toronto

Toronto jest największym miastem w Kanada z populacją ponad 2,5 mln w 2006 roku.Szacuje się ludności na przedmieściach, także zwiększa liczbę o kolejne 2 500000Toronto jest stolicą prowincji Ontario, w pobliżu granicy z USA. Miasto położone jest na zachodnim brzegu jeziora Ontario.

Toronto zwiększyła się do miasta, wokół francuskiego fortu, który został zbudowany w 1749 roku, a dziś miasto jest nowoczesne centrum finansowe i kulturalne.krajobrazu miasta charakteryzuje się historyczne budynki i drapacze chmur, a także kilka parków. Wiele podróży do Toronto z powodu sportów zimowych i wiele miejsc, jadalnia, która specjalizuje się w gorącej czekolady. Bowmanville zoologiczny Parc Kanada jest najstarszym zoo i powstała w 1919 roku. Dziś, można doświadczyć działania, takie jak jazda słoń, karmienie lwów i pokazuje odmiany.

Toronto Pearson International Airport z s jest największym i najbardziej lotnisko w Kanada z ponad 30 mln pasażerów w 2008 roku.Lotnisko znajduje się ok.. 30 km poza miasto.