Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Regina

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Regina – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Regina – Podręcznik

Wynajem Samochodów Regina
Wynajem Aut Regina

Regina należy do południowej prowincji Saskatchewan, która leży na wschód od Kanada w zachodniej części.Miasto jest położone na południe od prowincji, niedaleko granicy z USA. Regina była stolicą prowincji Saskatchewan w 1905 roku, aw 2008 roku populacja została określona na poziomie prawie 180 000 w granicach miasta.Regina została założona w roku 1882, kiedy transkanadiske linii kolejowej powstała i do tego czasu Oscana nazwie.

Regina był siedzibą Northwestern Mounted Police do 1920 roku i jest dziś zachodniej siedzibie Royal Canadian Mounted Police. Aby dowiedzieć się więcej o kraju policji konnej mogą odwiedzić RCMP Heritage Centre. Inne muzea poświęcone obszaru i jego historii, Royal Museum Saskatchewan Regina Plains Museum. Miasto ma wiele parków i działalności, w tym golf, tenis i jazda na rowerze, oprócz galerii i teatrów. Casino terminów Regina z różnych tabel etapie gry i rozrywki.

Regina International Airport znajduje się ok. 7 km od centrum miasta i był drugim najbardziej lotnisko w Saskatchewan w 2008 roku.