Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Montreal

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Montreal – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Montreal – Podręcznik

Wynajem Samochodów Montreal
Wynajem Aut Montreal

Montreal Kanada jest drugim co do wielkości miasta i ludności w 2006 r. została określona na poziomie ponad 1,6 mln w obrębie miasta, podczas gdy liczba w Greater Montreal był ponad 3 600 000Montreal Montreal znajduje się na wyspie w prowincji Quebec, wszystkie południu kraju. W okolicy z rzek Rzeki Świętego Wawrzyńca i Rivière des prerii. Montreal jest drugim co do wielkości francuskim mieście mówi w świecie po Paryżu.

Montreal jest kultura, która oferuje wiele różnych atrakcji i uroczystości. Światowej sławy Entertainment Company Cirque de Soleil znajduje się tutaj i mieście znajduje się również kilka festiwali. Tutaj jest największym festiwalu komedii w świecie stosu o nazwie Just for Laughs, lub „dla zabawy” w języku norweskim. Miasto jest bogate w muzea i ogrody botaniczne i czterech rzymskich bazylik.

Montreal-Pierre Elliott Trudeau International Airport jest również znany jako Dorval Airport, położony około 15 km poza miasto.W 2008 lotnisko zostało trzecim największym w Kanada z 12,8 mln pasażerów.