Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Fresno Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Fresno Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Fresno Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Fresno Lotnisko
Wynajem Aut Fresno Lotnisko

Fresno Yosemite International Airport (FAT) jest położony w północnej części centrum miasta Fresno i 97 km od Parku Narodowego Yosemite.Słaba transportu publicznego, ale w niewielkiej odległości od centrum Fresno pozwalają taxi jest dobrym rozwiązaniem. Wypożyczalni samochodów, które są obecne na lotnisku są Hertz i Enterprise.

W 2007 r. 1.382.000 pasażerów odwiedził Fresno Airport. Oprócz Meksyku, są wszystkie cele Fresno krajowych i idzie przede wszystkim do miast w zachodniej Stany Zjednoczone. Lotnisko oddalone jest o zbudowanie dużej energii słonecznej, które będą złożone dostarczyć jej energii odnawialnej.

Barów, kawiarni, restauracji i sklepów oraz na Fresno Airport. Inne udogodnienia obejmują bezprzewodowy dostęp do Internetu. Airport Hotel Holiday Inn Airport Hotel Piccadilly hotele znajdują się w pobliżu lotniska.