Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Milwaukee Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Milwaukee Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Milwaukee Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Milwaukee Lotnisko
Wynajem Aut Milwaukee Lotnisko – Foto: © Shawn Fynn

(Milwaukee) General Mitchell (MKE) znajduje się 8 km na południe od Milwaukee w Stanach Zjednoczonych. Nie jest dobre połączenie autobusowe pomiędzy lotniskiem i Milwaukee.Producentów samochodów znajduje się na lotnisku są Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National i oszczędny.

7956968 osób odwiedziło Milwaukee Airport w 2008 roku. Lotnisko znajduje się siedziba Midwest Airlines, AirTran Airways i fracht Runners Express.  Milwaukee Airport jest obsługiwany przez w sumie 11 różnych linii lotniczych latających do około 40 różnych miejscach w Stanach Zjednoczonych. Lotnisko jest nazwane na cześć Billy Mitchell często uważane za US Air Force bohatera, jest bardzo ważne dla operacji wojskowych.

Milwaukee Airport znajduje się duży wybór barów, kawiarni i restauracji. Jest kilka sklepów, w tym sklep Harley Davidson i jeden dla używanych książek. Inne udogodnienia obejmują bank, poczta, centrum biznesowe, rodzinne / pokój dla dzieci i plac zabaw dla dzieci. Nie ma hotel na lotnisku, gdzie jest Clarion Hotel Airport.