Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Palm Beach Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Palm Beach Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Palm Beach Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Palm Beach Lotnisko
Wynajem Aut Palm Beach Lotnisko

Palm Beach International Airport (PBI) wynosi 5,5 km na zachód od Palm Beach. Są to autobusy między lotniskiem i Palm Beach, a także autobusy kursujące do Palm Beach stacji kolejowej, gdzie między innymi można przejść do Miami. Przedstawiciele firm wynajmu samochodów na lotnisku EZ Rent A Car, L i M wypożyczalnia samochodów, Avis, Alamo, Budget, Dollar, Enterprise, oszczędny i krajowym.

W 2009 roku 5.994.606 pasażerów odwiedził Palm Beach Airport. Poza uilke miejsc w Kanada, służy lotniska międzynarodowego następujące kierunki: Londyn,DublinGlasgowAmsterdam i Frankfurt.

Większość sklepów, restauracji, kawiarni i barów w ciągu 2 piętrze terminalu. Inne udogodnienia obejmują ATM, biur ubezpieczeniowych, centrum biznesowo-konferencyjnego. Hilton Palm Beach z lotniska, Crowne Plaza West Palm Beach i Holiday Inn Airport Hotel & Conference Centre znajdują się w pobliżu lotniska.