Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Salt Lake City Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Salt Lake City Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Salt Lake City Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Salt Lake City Lotnisko

Wynajem Aut Salt Lake City Lotnisko

Salt Lake City International Airport (SLC) położony jest 8 km na północny zachód od Salt Lake City. Są to autobusy między lotniskiem i Salt Lake City. Przedstawiciele firm wynajmu samochodów na lotnisku są Advantage, Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Fox Rent a Car, Hertz, National oraz Thrifty

20790400 osób odwiedziło Salt Lake City w 2008 roku. Jest to główny punkt Delta Air Lines. Lotnisko było w 2008 i 2009 wybrany najdokładniejszy w Stanach Zjednoczonych. Z Salt Lake lotniska, podróż do około 110 różnych miast w USA, Meksyk i Kanada , jak również do Tokio i Paryżu .

Salt Lake City Airport ma ponad 20 sklepów oferujących wszystko, od czekolady upominków i zabawek dla dzieci. Wybór kawiarni, barów i restauracji są dobre.
Inne udogodnienia obejmują baby / pokój rodzinny, internet bezprzewodowy, plac zabaw dla dzieci, sale konferencyjne i centrum biznesowego, środków pieniężnych i gabinety lekarskie. Nie ma hoteli na lotnisku, ale kilka hoteli w pobliżu, w tym Comfort Suites Airport.

polski