Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Philadelphia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Philadelphia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Philadelphia – Podręcznik

Wynajem Samochodów Philadelphia
Wynajem Aut Philadelphia

Filadelfia jest położony na wschód od USA – w Pensylwanii – i nieco ponad 1,5 mln mieszkańców. Założona w 1682 r. i miał w długim okresie duże znaczenie polityczne i wpływ.

Wśród atrakcji historycznych Philadelphia jest Independence Hall – zwana także Pennsylvania State House (zbudowany w połowie 1700) – najbardziej znany.Amerykański rząd kolonialny, gdy odbywają się tu Deklaracji Niepodległości został odczytany 4 Lipca 1776 roku. Teraz, jak wówczas nazywała się – Liberty Bell („Liberty Bell”) – jest amerykańskim skarbem narodowym (oddane w Londynie w 1752 roku).Zarówno budynek jak i na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Ponadto, Sala Kongresowa (wbudowany 1787/89) jest jednym z Filadelfii słynne zabytki miasta. Tutaj była US Congress jego stałym miejscem spotkań w latach 1790/00.

W przeciwnym razie Philadelphia wiele interesujących galerii, muzeów i innych instytucji kulturalnych do chwili obecnej – w tym Philadelphia Museum of Art, jednym z najważniejszych muzeów sztuki w Ameryce.

Największy port lotniczy w Pensylwanii – Philadelphia International Airport – w odległości ok.. 12 km na południowy zachód od miasta.