Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Cedar Rapids

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Cedar Rapids – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Cedar Rapids – Podręcznik

Wynajem Samochodów Cedar Rapids
Wynajem Aut Cedar Rapids Lotnisko – Foto: © Iowahwyman

Cedar Rapids znajduje się we wschodniej części Stanów Zjednoczonych, szczególnie w hrabstwie Linn County – stan Iowa.Miasto liczy około 130.000 mieszkańców (2008), i jest ważnym węzłem kolejowym.

Cedar Rapids została założona w 1849 roku, duże doświadczenie i imigracji Czechów w 1852 roku. Miasto jest wciąż naznaczone czeskiej kultury i muzeum „austriackim i słowackim Museum & Library jest dużą atrakcją turystyczną.

Miasto położone jest nad rzeką Cedar River, 32 km na północ od Iowa City. Rzeka jest niewielka wyspa Mays Islandia – gdzie w mieście majestatyczny ratusz, sąd i więzienie znajduje.

Inne atrakcje turystyczne w mieście „Cedar Rapids Museum of Art” – założony w 1905 roku, ma duży zbiór Grant Wood, który od miasta. Również „Afican American Museum of Iowa” warto odwiedzić – tam, gdzie można dowiedzieć się o afrykańsko-amerykańskiego dziedzictwa i kultury z wystawy fotografii i artefaktów.

Dobrze jest także zakupy w centrum, jak również restauracje i kluby nocne. Miasto ma też na łyżwach „Ice Arena”, parków, terenów zielonych i pól golfowych w okolicy.

Miasta lotniska –   The Eastern Iowa Airport, położony 10 km na południe od centrum miasta.