Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Honolulu

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Honolulu – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Honolulu – Podręcznik

Wynajem Samochodów Honolulu
Wynajem Aut Honolulu

Honolulu to stolica i największe miasto w stanie (i wyspy) Hawaje – znajduje się na Pacyfiku. Miasto położone jest na południowo-wschodnim wybrzeżu wyspy Oahu, która   jest jednym z najgęściej zaludnionych wysp Hawajów.Honolulu ma 376.000 mieszkańców (2008), i jest ważnym portem morskim.

Miasto jest również centrum sztuki, historii i kultury – z wielu muzeów i galerii sztuki. Tylko pałac królewski w Stanach Zjednoczonych – Iolani Palace z 1871 roku – znajduje się w Honolulu, i jest otwarte dla publiczności.

Jedną z atrakcji miasta jest Aloha Tower – 56-metrowa latarnia w stylu gotyckim z 1926 roku, stojący w dokach.

Honolulu jest również znana z popularnej miejscowości turystycznej Waikiki – słynnych, piaszczystych plaż, luksusowych hoteli, sklepów, zoo, akwarium i parków. Waikiki znajduje się 5 km na południowy wschód od centrum miasta.

Inne atrakcje turystyczne w Honolulu, Contemporary Museum – wystawa sztuki współczesnej, Hawaje State Art Museum – wystawa tradycyjnej sztuki z Hawajów i Bishop Museum – muzeum przyrodnicze i kulturowe historii wystawy eksponatów, dokumentów i fotografii z Hawajów.

W Honolulu jest miastem Chinatown, które jest główną atrakcją turystyczną z kolorowymi targowiskach w ciągu dnia, restauracji i klubów nocnych w godzinach wieczornych.

Honolulu International Airport znajduje się 10 km na północny zachód od centrum miasta.