Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Honolulu Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Honolulu Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Honolulu Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Honolulu Lotnisko

Wynajem Aut Honolulu Lotnisko – Glenn Cando

Honolulu International Airport (HNL) znajduje się 6 km na północny zachód od Honolulu . Istnieją regularne połączenia autobusowe między Honolulu i lotniska.Wypożyczalnie samochodów reprezentowane są Avis, Budget, Dollar, Hertz, National, Advantage, Alamo, Enterprise Rent A Car, JN Wypożyczalnie samochodów i oszczędny.

W 2007 r. 21.505.855 pasażerów odwiedził Honolulu Airport. Jeśli chodzi o połączenia międzynarodowe to będzie 2 z 3 loty międzynarodowe albo Nagoya, Osaka Kansai i Tokio Narita w Japonii .Kolejnym popularnym miejscem jest Sydney .Jest to główny punkt Aloha Air Cargo, GO! I hawajskiej Airlines. Honolulu Airport ma 3 zaciski, które są autobusy między nimi.

Honululu Airport znajduje się duży wybór sklepów, barów, kawiarni i restauracji. Inne udogodnienia obejmują bezprzewodowy Internet, bankomat, poczta, centrum biznesowe oraz centrum medyczne.   Hoteli, położony w lotniska Ohana Honolulu Airport Hotel Best Western Plaza Hotel Pacific Marina Inn.

polski