Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Phoenix

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Phoenix – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Phoenix – Podręcznik

Wynajem Samochodów Phoenix

Wynajem Aut Phoenix

Phoenix jest stolicą – i największym miastem – w stanie Arizona, znajduje się w południowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych – z ograniczeniami w tym zMeksyku. Liczba ludności wynosi około. 1400000 – ale szacuje się na przedmieściach, to wzrasta do 4,3 mln. Phoenix położony jest w obszarze o klimacie pustyni, i jest najcieplejszym i najbardziej suchych miasto w Stanach Zjednoczonych.

Miasto posiada wiele interesujących muzeów – wiele z nich opiera się na oryginalnej kultury Indian w tej części Ameryki. Tutaj, w szczególności Heard Museum nazwie, ale także Pueblo Grande Muzeum i Parku Kulturowego – który obejmuje dwa obszary, z ruinami starożytnych indyjskich osad – jest dobrze odwiedzaną atrakcją (z krajowymi American Registry of Historic Places).

Z pozostałych atrakcji turystycznych w Phoenix, niektóre wskazując w szczególności. Obejmuje to Nauka i Arizona Science Center, Amusement Park Castle N ‚Coasters i piękne okolice miasta najwyższy szczyt – Squaw Peak Recreation Park.

Phoenix Sky Harbor International Airport znajduje się 5 mil na wschód od centrum miasta.

polski