Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Valencia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Valencia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Valencia – Podręcznik

Wynajem Samochodów Valencia

Wynajem Aut Valencia

Valencia jest stolicą prowincji Walencja i znajduje się na wybrzeżu Morza Śródziemnego w Hiszpanii. Miasto położone jest nad brzegiem rzeki Turia, liczące ponad 800 000 (2008), jest to 3-cie Hiszpania największym miastem po stolicy Madrytu i śródziemnomorskim mieście Barcelona .Barcelona jest ponad 350 km na północ od Walencji i Madrycie znajduje się około 350 km w głąb lądu. Valencia była kolonia rzymska oraz wymienione już w roku 138 b. Kr.

Valencia jest uciekanie z pięknych plaż i wielu atrakcji turystycznych i zabytków. Torres de Serranos jest gotycka brama miejska, która jest uważana za jedną z największych w Europie, został zbudowany w 1300 roku. Jeden z najstarszych kościołów w Walencji jest Iglesia de San Juan del Hospital od 1261, a Almudin od 1400 – i 1500 były wykorzystywane do przechowywania i sprzedaży pszenicy. Ogród Botaniczny został założony w 1567, a Bioparc Valencia jest z naturalnym zoo zwierząt siedlisk.

Valencia Airport znajduje się ok.. 8 km poza centrum miasta.

polski