Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Valencia Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Valencia Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Valencia Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Valencia Lotnisko

Wynajem Aut Valencia Lotnisko

Lotnisko Valencia (VLC), znany również jako Manises Airport, położony około 8 km na zachód od Walencji .Nie ma transfer pomiędzy centrum Walencji i na lotnisko co 20 minut. Wypożyczalnie samochodów na lotnisku jest Auriga Crown, Hertz, Europcar, National Ates, Sol-Mar, Sixt i Avis.

5779336 osób odwiedziło w 2008 roku z lotniska Valencia, co 8 największy port lotniczy w Hiszpanii po liczbie pasażerów. Air Nostrum i Vueling są linie lotnicze, które mają siedzibę na lotnisku. Lotnisko posiada bezpośrednie loty do około 15 różnych krajach europejskich.

Jest to dobry wybór punktów gastronomicznych na lotnisku Valenzia tym restauracja specjalizująca się w mięso z grilla, a drugi po lokalnej kuchni.Sklepów i dobrze, oto wszystko od zabawek do przysmaków. Inne obiekty na lotnisku kaplicy, pierwsza pomoc, gotówka, salon VIP i sale konferencyjne. Hotele Ibis Valencia Aeropuerto Hotel Tryp Azafata, 5 minut od lotniska w Manises.

polski