Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Newark Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Newark Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Newark Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Newark Lotnisko

Wynajem Aut Newark Lotnisko

Newark Liberty International Airport (EWR) znajduje się 3 km na południe od Newark i 26 km na południowy zachód od Nowego Jorku .Działa zarówno autobusy i pociągi pomiędzy lotniskiem i Newark i innych miast w okolicy. Firm wynajmujących samochody znajdują się na lotnisku są Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz i National.

32825570 osób odwiedziło Newark Airport w 2009 roku. .Jest to główny punkt Continental Airlines i FedEx Express. Newark Airport był pierwszym głównym lotnisku w rejonie Nowego Jorku i otworzył w 1928 roku. Lotnisko posiada trzy terminale.

Jest to dobry wybór sklepów, kawiarni, barów i restauracji we wszystkich terminalach. Inne udogodnienia obejmują bezprzewodowy Internet, bankowość, służba zdrowia, masaże, dziecka / pokój rodzinny, kaplica oraz centrum biznesowe. Newark Liberty International Airport Marriott znajduje się na lotnisku.

polski