Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Newark

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Newark – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Newark – Podręcznik

Wynajem Samochodów Newark
Wynajem Aut Newark

Newark, który jest 8 mil na zachód od Manhattanu, jest – z 278.980 mieszkańców (2008) – największe miasto w stanie New Jersey, a także centrum administracyjnym w hrabstwie Essex. Pod wieloma względami służy jako przedmieście Newark w Nowym Jorku – ale miasto ma również charakteru absolutnego.

Wśród najczęściej odwiedzanych atrakcji Newark jest nowych, dużych imprez kulturalnych i sportowych kompleksu Prudential Center (otwarty w 2007 roku). Odbywają się duże koncerty regularnie (szczególnie w pop / rock) oraz różnych imprez sportowych. Ponadto, nowoczesne New Jersey Performing Arts Center jest popularnym miejscem koncertów (zwłaszcza w przypadku muzyki klasycznej i jazzu) – i tu baza New Jersey Symphony Orchestra. Ponadto z doświadczeń, a także spektakle teatru tańca tutaj.

Inne popularne miejsca są, na przykład Muzeum Newark (New Jersey największym muzeum) i stadion bejsbolowy Bears & Eagles Riverfront Stadium (z miejscami dla 6200 widzów).

Newark Liberty International Airport, położony na obrzeżach miasta, jest naród piątym najbardziej lotnisko.