Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Baltimore Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Baltimore Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Baltimore Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Baltimore Lotnisko
Wynajem Aut Baltimore Lotnisko – Foto: © JGHowes

Baltimore / Washington International Thurgood Marshall Airport (BWI) położony jest 16 km na południe od Baltimore i 48 mil na północny wschód od Waszyngtonu. BWI Marshall dworca kolejowego znajduje się około 1,5 km od dworca kolejowego. W przeciwnym wypadku istnieją dobre połączenia autobusowe do obu Baltimore i Waszyngton. Przedstawiciele firm wynajmu samochodów na lotnisku są Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National i oszczędny. Są to 10 minut jazdy od lotniska i bezpłatny autobus zabierze Cię tam.

20490000 osób odwiedziło w 2008 r. BWI Airport, co 24 największych w Stanach Zjednoczonych. Jest to główny punkt AirTran Airways, a także 13 innych linii lotniczych na lotnisko.Z Baltimore, głównie podróżowania do innych miejsc w Stanach Zjednoczonych.

Zakres jedzenia i picia są bardzo dobre miejsce na lotnisku w Baltimore w 2008 roku był nominowany do najzdrowszych lotnisko w Stanach Zjednoczonych przez Health Magazine. Sklepy są dobre, a Baltimore Airport ma bezprzewodowy dostęp do Internetu, centrum biznesowe, plac zabaw dla dzieci, bankomaty i urzędy pocztowe. Four Points by Sheraton Hotel położony jest na lotnisku. Goście mogą również korzystać z wielkiej sztuki na wystawie w porcie lotniczym.