Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Baltimore

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Baltimore – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Baltimore – Podręcznik

Wynajem Samochodów Baltimore
Wynajem Aut Baltimore

Baltimore jest jednym z najważniejszych miast w Ameryce port, położony w północno-wschodniej części kraju na wybrzeże Atlantyku. Baltimore jest największym miastem w stanie Maryland – z 640.000 mieszkańców w centrum miasta. Obszar metropolitalny ma około 2,7 mln mieszkańców.

Baltimore ma wiele zabytków i atrakcji, oraz „Inner Harbour” w środku jest najczęściej odwiedzanym miejscem w mieście. Tutaj znajdziesz „Harbour Place & Galeria” – miasta premier sklepów z restauracji, nocnych klubów i lokali rozrywkowych.

Inne atrakcje miasta to Baltimore Katedra z 1800 roku, Fort McHenry – twierdzy w 1776 roku, Baltimore Museum of Art – w tym dzieła Matisse, Picasso i Van Gogh, Maryland Science Center – centrum nauki z interaktywnych eksponatów, planetarium, zoo Maryland Zoo i miasta duże akwarium z pokazami delfinów.

Tarasu widokowego „Top Of The World” jest również jednym z miejsc najbardziej atrakcyjnych. To jest 27 piętrze World Trade Center, i stąd ma się o 360 stopni panoramę miasta.

Najbliższe lotnisko jest Baltimore / Washington International Thurgood Marshall Airport, położony 12,6 km na południe od centrum miasta.