Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Minneapolis Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Minneapolis Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Minneapolis Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Minneapolis Lotnisko
Wynajem Aut Minneapolis Lotnisko – Foto: © Randomducj

Minneapolis-Saint Paul International Airport (MSP) znajduje się 19 km na południe od Minneapolis i 16 km na południe od św.Działa zarówno autobusy i pociągi pomiędzy lotniskiem a, jak również do Minneapolis innych miast w okolicy. Producentów samochodów znajduje się na lotnisku są Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz i National.

34056443 osób odwiedziło Minneapolis Airport w 2008 roku. Jest to główny punkt Delta Airlines i Sun Country Airlines. Z Minneapolis, dojechać bezpośrednio do większości miejsc w Stanach Zjednoczonych oraz kilku zagranicznych.Lotnisko posiada dwa terminale, które są połączone przez autobus.

Minneapolis Airport ma bardzo dobry wybór specjalistycznych sklepów sprzedających wszystko od mody do czekolady i sprzętu sportowego. Wybór kawiarni, barów i restauracji są również bardzo dobre. Inne udogodnienia obejmują masaże, bezprzewodowy internet, salon kosmetyczny, pokój zabaw dla dzieci, dziecko / pokoje rodzinne oraz pokoje konferencyjne. Istnieje kilka hoteli w pobliżu, w tym Hilton Minneapolis / St Paul Airport Mall of America i Minneapolis Airport Marriott.