Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Minneapolis

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Minneapolis – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Minneapolis – Podręcznik

Wynajem Samochodów Minneapolis
Wynajem Aut Minneapolis

Minneapolis to największe miasto w stanie Minnesota w Stanach Zjednoczonych i ma 388.000 mieszkańców (2008).Miasto leży nad rzeką Missisipi, jest finansową,  handlowych oraz ośrodek przemysłowy.Minneapolis jest również ważnym węzłem komunikacyjnym.

15 km na wschód od Minneapolis jest stan kapitału św. Oba miasta w ostatnich latach stała się jednym ciągłym obszarze metropolitalnym i jest nazywany „Twin Cities” – Twin Cities. Ten obszar metropolitalny ma około 3,5 mln mieszkańców (2008).

Minneapolis jest znany z wielu jezior, w tym Jezioro Minnetonka – który jest popularnym miejscem wypoczynku.

Miasto ma wiele atrakcji kulturalnych, w tym Weisman Art Museum, wiele Muzeum Sztuki i architektoniczny. Ponadto, Walker Art Center jest warte odwiedzenia, który również dysponuje wspaniałym parku rzeźb z 40 stałych dzieł sztuki. W pobliżu znajduje się także piękny Bazylice Matki Bożej – bazyliki pierwszy w Ameryce w 1926 roku.

Minneapolis ma dobre warunki handlowe, a na „Mall of America jest naród największego centrum handlowego z ponad 500 sklepów i restauracji. Ośrodek posiada również kryty park rozrywki.

Dwie główne drogi łączące Minneapolis z resztą kraju – Interstate 94, który działa wschód i Interstate 35, która biegnie z północy na południu.

Miasta lotniska –   Minneapolis – Saint Paul International Airport – położony 21 km na południe od centrum miasta.