Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Cleveland

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Cleveland – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Cleveland – Podręcznik

Wynajem Samochodów Cleveland
Wynajem Aut Cleveland

Cleveland znajduje się w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych, i jest drugim co do wielkości miasto w stanie Ohio.Miasto, które ma 435.000 mieszkańców (2008) na jeziorze Erie, i jest jednocześnie ważnym portem i węzłem kolejowym. Cleveland jest centrum administracyjnym w powiecie, Cuyahoga County i części rzeki Cuyahoga Rzeka przepływa przez miasto.

Cleveland posiada wiele atrakcji, a miasto ma zarówno historyczne, historii sztuki i historii naturalnej. Główną atrakcją turystyczną jest „Rock and Roll Hall of Fame, który został otwarty w 1995 roku. To Muzeum muzyki z rock and roll, jak w temacie, zarówno ciekawe wystawy i imprezy.

Wielu turystów odwiedza miasta znanego muzeum sztuki „, Cleveland Museum of Art”. To miejsce ma wystawa takich znanych azjatyckich kolekcji, greckiej i rzymskiej rzeźby i sztuki współczesnej.

Najwyższy budynek miasta – wieżowiec Key Tower – wzrost 288,6 metrów nad ziemią, i jest jedną z atrakcji Cleveland. Obok jest Terminal Tower, wybudowany w latach 1922 – 1930 i wynosi 216 metrów.

Cleveland jest również znany z wielu pól golfowych, a dla rodzin z dziećmi, wizyta w zoo być zalecane.

Najbliższe lotnisko jest Cleveland Hopkins International Airport, położony 20 km na południowy zachód od centrum miasta.