Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Chicago Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Chicago Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Chicago Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Chicago Lotnisko

Wynajem Aut Chicago Lotnisko

Chicago O’Hare International Airport (ORD) jest 29 mil na północny zachód od Chicago .
W 2009 roku nagrodę za najlepszy port lotniczy lotnisko w Stanach Zjednoczonych 10 rok z rzędu przez Global Traveler Award.To jest jeden dzień otwarte połączenie metrem z lotniska do Chicago oprócz ciągłego autobusów.

Istnieje kilka firm wynajmu samochodów na lotnisku, w tym Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National, znajduje się w terminalach 1,2 oraz 3 obok pasów bagażu.

W 2009 roku, 64.397.782 pasażerów odwiedził Chicago Airport. Duża liczba pasażerów co czyni go jednym z czterech największych portów lotniczych na świecie.  To bardzo ważne w odniesieniu do międzynarodowych portów i oferuje loty do ponad 60 różnych. Jest to główna baza dla American Airlines i United Airlines. Lotnisko posiada cztery terminale z różnych kolei.

Wybór kawiarni, restauracji, barów i sklepów są bardzo dobre na wszystkich terminalach. Inne udogodnienia obejmują bezprzewodowy dostęp do Internetu, centrum medyczne, kaplica, banki, pokój zabaw dla dzieci, centrum biznesowe i wystawy sztuki. Hilton Chicago O’Hare Airport znajduje się w Terminalu 2

polski