Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Austin

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Austin – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Austin – Podręcznik

Wynajem Samochodów Austin
Wynajem Aut Austin

Austin położony jest na południe od centralnej części Stanów Zjednoczonych i jest stolicą stanu Teksas.Miasto należy do powiatu Travis County, i ma 758.000 mieszkańców (2009). Obszar metropolitalny ma ponad 1 milion mieszkańców.

Austin został założony w 1835 roku, znajduje się na rzece Kolorado. Miasto ma bardzo słynnego uniwersytetu –   ok.50.000 studentów. Austin znany jest z nocnych klubów w wielu miejscach, a z jego licznych salach koncertowych.

krajobrazu miasta charakteryzuje się zarówno niskich budynkach i drapacze chmur, a Austonian jest najwyższa, z 208 metrów nad ziemią. W centrum znajdują się sklepy i centra handlowe, restauracje, muzea i galerie sztuki. W mieście znajduje się kilka jezior, w tym Lady Bird Lake, Jezioro Austin i Walter E. Long Lake.

Jeden z najstarszych atrakcji turystycznych, Mount Bonnell (znany również jako Covert Park) – wysokość 238 metrów, który znajduje się na północny zachód od centrum miasta. Po wspiął się na 100 kroków z kamienia, masz wspaniałe, panoramiczne widoki na miasto i Jezioro Austin. Platforma widokowa jest na górze.

Austin jest również znany i popularny rocznego festiwalu muzycznego „South by Southwest” – ze znanymi muzykami i ludzi przemysłu muzycznego.

Miasta lotniska Austin-Bergstrom International Airport znajduje się 8 km na południowy wschód od sentum.