Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Albuquerque

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Albuquerque – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Albuquerque – Podręcznik

Wynajem Samochodów Albuquerque
Wynajem Aut Albuquerque

Albuquerque znajduje się w południowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych i jest największym miastem w stanie Nowy Meksyk.Miasto położone jest nad rzeką Rio Grande, i ma 522.000 mieszkańców (2008). Albuquerque jest jednym z najstarszych miast w USA, i została założona w 1706 przez Hiszpanów.

Miasto ma niepowtarzalny wielokulturowego dziedzictwa i historii, w centrum znajdują się liczne muzea, które mówią o tym. Albuquerque również wiele sklepów, klubów, galerii, parków i ogrodów.

Jednym z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych należą Albuquerque biologicznej Park – w tym ogród botaniczny, ogród zoologiczny, akwarium i jeziora z doskonałą połowów i wypożyczanie rowerów wodnych.

Muzeum Historii Naturalnej i Nauki jest także popularną atrakcją dla turystów, edukacyjnych eksponatów, w tym -Dinozaur szkieletów. Istnieje również planetarium i kino IMAX.

Telewizja Sandia Peak kolejowy, położony na obrzeżach miasta, jest najdłuższy na świecie – i zabiera zwiedzających w Sandia Mountain Range Góry. Najwyższy punkt w paśmie górskim jest 3255 m.

Albuquerque kilka coroczne festiwale. Najbardziej znany jest festiwal gorące powietrze balon, który odbywa się w październiku i jest największym w swoim rodzaju.Ponad 700 balonów list na raz, a festiwal ma silne wsparcie zarówno dla mieszkańców i turystów.

Miasta lotniska Albuquerque International Sunport położony 7 km na południe od centrum miasta.