Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Flagstaff

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Flagstaff – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Flagstaff – Podręcznik

Wynajem Samochodów Flagstaff
Wynajem Aut Flagstaff

Flagstaff jest położony w południowo-zachodniej , Stany Zjednoczone, to miasto w stanie Arizona z 60200 mieszkańców (2008).Miasto jest także siedzibą w hrabstwie Coconino County. Flagstaff jest położony 2121 metrów npm, a najwyższym szczytem w okolicy jest Humphreys Peak – znajduje się 17.7 km na północ od miasta – i środki 3.852 m.

Turyści często korzystają z Flagstaff jako baza podczas wizyty w Grand Canyon, jedna z największych atrakcji turystycznych Ameryki. Wielki Kanion ma 140 km na północ od Flagstaff – ok. 2 godziny w czasie pracy i Grand Canyon National Park jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Flagstaff jest także znany na całym świecie z Lowell Observatory – w przypadku gdy astronomowie odkryli planetę Pluton w 1930 roku. Obserwatorium jest otwarte dla publiczności.

Inne atrakcje w mieście „Museum of Northern Arizona” – popularne muzeum historii naturalnej, jak również „Arboretum że Flagstaff” – ogród botaniczny z piękną kolekcję drzew i krzewów.

Flagstaff jest największym miastem wzdłuż Interstate 40 (która biegnie wzdłuż Kalifornia i Nowy Meksyk), a także jest częścią słynnego, zabytkowego odcinku „66 Szlaku”.

Miasto posiada małe lotnisko – Flagstaff Pulliam Airport – o 6 km na południe od centrum miasta.

Największe lotnisko w Phoenix Arizona Sky Harbor International Airport, położony 238 km na południe od Flagstaff, na obrzeżach miasta Phoenix.