Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Boston Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Boston Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Boston Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Boston Lotnisko
Wynajem Aut Boston Lotnisko

(Boston) Logan International Airport (BOS) znajduje się 6 km na północny wschód od Bostonu. Istnieją dobre połączenia komunikacyjne między Bostonem i lotniska, nie ma autobusu, pociągu i stacji metra.
Transport wodny Bus Service 66 jest autobus, który jedzie do portu na lotnisku, gdzie możliwe jest dalszą podróż statkiem. Wypożyczalnie samochodów reprezentowane są Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enter nagrody, Hertz, National oraz Thrifty,

Port lotniczy Boston jest jednym z 20 najbardziej ruchliwych lotnisk w USA z 26.102.651 pasażerów w 2008 r. i liczba 12, jeśli chodzi o lotnisko z najbardziej pasażerów w międzynarodowym ruchu w Stanach Zjednoczonych. Składa się z 4 zacisków, a tam jest autobus pomiędzy nimi.Wszystkie połączenia międzynarodowe idzie z terminalu E. Ponadto w służbie amerykańskich linii lotniczych również takie firmy jak British Airways, Lufthansa, Air France i więcej.

Wiele sklepów, kawiarni, restauracji i barów są bardzo dobre. Inne obiekty w Boston Airport znajduje się plac zabaw dla dzieci, muzeum, salon spa i urody, centrum medyczne, bank oraz bezprzewodowy internet. Hoteli Hyatt Harborside Conference Center & Hotel, Hotel Embassy Suites Boston Logan Airport i Hilton Boston Logan Airport Hotel znajduje się na terenie lotniska, a wszystkie sale konferencyjne.