Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Seattle

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Seattle – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Seattle – Podręcznik

Wynajem Samochodów Seattle

Wynajem Aut Seattle

Seattle jest największym miastem w stanie Waszyngton, jak – w przeciwieństwie do USA kapitału Waszyngton (który znajduje się na wschodnim wybrzeżu) – jest w północno-zachodnim rogu Ameryki.Seattle ma 573.000 mieszkańców (2005), i jest – z jego lokalizacją, pomiędzy fiordem Puget Sound i jeziora Waszyngton – jest otoczony przez wodę na kilku stronach.

Seattle najsłynniejszych punktów orientacyjnych i najwyższego budynku jest 184 m wysoka wieża, Space Needle, zbudowany na Wystawie Światowej w 1962 roku. Na szczycie wieży znajduje się restauracja odnawialnych, stąd masz ogromne widok na miasto – a można też zobaczyć 4395 m ośnieżone Mt wulkanu. Rainier, 87 mil na południowy wschód od centrum miasta. Odległość między Seattle Center w centrum miasta i Space Needle jest 1,5 km, i super jednotorowe (ettspors-path) dodaje z powrotem na odcinku do 90 sekund.

Inną ważną atrakcją Pike Place Market w Seattle, gdzie można kupić wszystko, od świeżych ryb do rękodzieła, a tam gdzie są tłumy ludzi.

W przeciwnym razie, Seattle znajduje się na obszarze o zapierających dech w piersiach, i istnieje wiele różnych aktywności wycieczki w okolicy – w tym Mt. Rainier, który jest centrum jednego z największych stanu Washington parków narodowych. Inne popularne działania w obszarze Seattle to turystyka piesza i raftingu.

Lotnisko Seattle-Tacoma International Airport znajduje się tuż na południe od samego miasta.

polski