Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Aspen

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Aspen – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Aspen – Podręcznik

Wynajem Samochodów Aspen
Wynajem Aut Aspen

Aspen znajduje się w powiecie Pitkin County, stan Colorado, i ma około 6000 mieszkańców. Miasto położone jest 1800 m w Górach Skalistych, jest znany jako jeden zAmerica’s najbardziej popularnych ośrodków narciarskich.Aspen jest otoczona górami i obszarów dzikiej przyrody, z trzech stron: Czerwonej Góry na północy, Smuggler Góry na wschodzie i Aspen Mountain na południe. Istnieją cztery ośrodki narciarskie w okolicy – gdzie każdy ma wielki wyciągów i stoków narciarskich. Możesz także skorzystać z witryny narciarskich szkoła snowboardowa i dla tych, którzy chcą.

Aspen była miastem górniczym w latach 1880 i tu był największy na świecie srebrny ryczałtu znaleziono – w całym 935 kg.

Turystyka jest głównym źródłem utrzymania, a także wiele osobistości wypoczywających tutaj. W centrum znajduje się   ekskluzywne sklepy z znanych marek takich jak Ralph Lauren, Dior, itp.Miasto słynie również z doskonałej hoteli, dobrych restauracji i jej klubów nocnych.

Aspen Art Museum jest jedną z atrakcji turystycznych miasta z nowoczesną, międzynarodową wystawę sztuki współczesnej. Aspen Music Festival Festiwalu Muzyki każdego lata – i ma wielkie wsparcie.

W lecie można spacerować w pięknej scenerii, lub skorzystać z działań, takich jak jazda konna, rafting rzeką połowów, lub wziąć kajak wycieczki.

Aspen / Pitkin County Airport jest ok. 5 km na zachód od centrum miasta.