Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Palm Springs Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Palm Springs Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Palm Springs Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Palm Springs Lotnisko
Wynajem Aut Palm Springs Lotnisko

Palm Springs International Airport (PSP) jest położony 3 km na wschód od Palm Springs w Stanach Zjednoczonych. Są to autobusy między lotniskiem i Palm Springs.Wynajem samochodów firmy obsługujące lotnisko są Avis, Alamo, Budget, Dollar, Enterprise, Go, kwatery, Hertz, Thrifty i krajowym.

1465751 osób odwiedziło Palm Springs Lotnisko w 2009 roku. Z lotniska podróż do 16 różnych miast w USA, że jest przede wszystkim położony na wschodnim wybrzeżu.Jest obsługiwany przez dziewięć różnych linii lotniczych. Palm Springs Airport został wybudowany dla US Air Force w 1939 roku.

Palm Springs Airport znajduje się kilka restauracji i barów kawy. Posiada 4 różnych sklepów, które sprzedają kilka sportowych i fritidsutstur. Inne udogodnienia obejmują bezprzewodowy Internet, bankomat, plac zabaw dla dzieci na zewnątrz i na zewnątrz poczekalni, gdzie można korzystać z pięknej pogody, która Palm Springs jest obdarzony. Nie ma hoteli na lotnisko, ale kilka w pobliżu.