Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Fort Myers

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Fort Myers – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Fort Myers – Podręcznik

Wynajem Samochodów Fort Myers
Wynajem Aut Fort Myers

Fort Myers znajduje się na południowy zachód od stanu Floryda, przez Chaloosahatchee rzeki, która wpada do Zatoki Meksykańskiej. Miasto ma 68.700 mieszkańców (2008), i została założona w 1850 jako wojskowy fort – i jest najstarszym miastem w hrabstwie Lee County.

Fort Myers jest znany jako „Miasto Palm” („Palm City”) – bo 1800 palm znaleźć wzdłuż McGregor Boulevard. Miasto posiada wiele zabytków i atrakcji kulturalnych i zakupów zarówno w sklepach i centrach handlowych.

Wielu turystów przyjeżdża do miasta na kąpiel w przyjemnej i mil od piaszczystej plaży, Fort Myers Beach. Istnieją także wielkie golfowych w okolicy i miasto tętniące życiem kluby nocne pubów, kasyn i klubów nocnych.

Calusa Nature Center i Planetarium jest główną atrakcją turystyczną w Fort Myers – jeżeli takie może się nauczyć o świecie i zobaczyć, szalony pokaz laserowy.

„Edison & Winter Ford Estate jest jedną z najpopularniejszych zabytków. Fort Myers był ponad 50 lat zimowa rezydencja Thomas Edison i jego przyjaciel, Henry Ford mieszkał tu zbyt często. Dom Edison jest teraz ekspozycja muzealna z wielu jego wynalazków, laboratorium i ogród botaniczny. Miasto ma też roczne lysfestival w lutym, na cześć Thomasa Edisona.

Airport City – Southwest Florida International Airport – położony 21 km na południowy zachód od centrum miasta.