Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Jacksonville

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Jacksonville – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Jacksonville – Podręcznik

Wynajem Samochodów Jacksonville
Wynajem Aut Jacksonville

Jacksonville to największe miasto w stanie Floryda, a główna siedziba hrabstwa Duval County. Samo miasto liczy około 850.000 mieszkańców, a szacuje się, na obszarze metropolitalnym, liczba ludności wzrasta do 1,3 mln.

Jacksonville znajduje się na Johns River, która wpada do Atlantyku. Miasto ma duży turystyki, z 13 milionów osób rocznie. Jacksonville jest centrum kulturalnym regionu galerie sztuki, muzea, teatry, zoo i ogród botaniczny. Ponadto, nie ma dobrych sklepów i urozmaicone życie nocne.

Niektóre z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych w Jacksonville to Muzeum Sztuki Współczesnej (Moca) – miasto w Muzeum Sztuki Współczesnej i Muzeum Nauki i Historia – muzeum historii naturalnej z interaktywnymi eksponatami i Planetarium.

Jest znanym punktem w mieście jest „Fontanna Przyjaźń”, znajduje się w St Johns River Park. Duża fontanna wybudowana została w 1965 roku i sprzedawane się następnie jako „najwyższy na świecie i największy.

28 km na wschód od Jacksonville jest Jacksonville Beach (na wybrzeżu Atlantyku). Ma kilometry piaszczystych plaż, pięknych plaż, park wodny i wesołe miasteczko.

Jacksonville International Airport znajduje się 27 km na północ od centrum miasta.