Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Dallas

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Dallas – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Dallas – Podręcznik

Wynajem Samochodów Dallas

Wynajem Aut Dallas

Dallas znajduje się w południowej części USA (360 km od Zatoki Meksykańskiej), i jest 3. największe miasto w stanie Teksas – 1,2 mln mieszkańców (2008).

Miasto położone jest nad rzeką Trinity River i ma klimat subtropikalny.

White Rock Lake Lake w Dallas jest jednym z symboli miasta, który jest ważnym terenem rekreacyjnym dla łodzi i rekreacji na świeżym powietrzu. Park wokół jeziora jest popularnym miejscem dla biegaczy i rowerzystów. Jest to również „Dallas Arboretum i Ogród Botaniczny” – piękne i unikalne rośliny i drzewa.

W centrum miasta charakteryzuje się wieżowców i drapaczy chmur, w którym kilka budynków przekraczających 200 metrów. Najwyższy jest głównym ośrodkiem, który mierzy 280 metrów.

Z atrakcji turystycznych ma „Dallas Museum of Art” jest mowa. Muzeum Sztuki ma więcej niż 23000 prac z całego świata, od starożytności do czasów współczesnych. W przeciwnym razie, opera miasta, zoo, akwarium, dobrych sklepów i licznych klubów nocnych.

John. F. Kennedy został zamordowany w Dallas w 1963 roku, a na miejscu znaleziono JFK Memorial Plaza – które wielu turystów.

Miasta lotniska Dallas – Forth Worth International Airport jest ok. 34 km na północny zachód od centrum miasta i jest jednym z najbardziej ruchliwych na świecie.

polski