Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut St. Louis Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. St. Louis Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

St. Louis Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów St. Louis Lotnisko
Wynajem Aut St. Louis Lotnisko

Lambert-St. Louis International Airport (STB) jest 21 km na północny zachód od St. Działa zarówno autobusy i pociągi pomiędzy lotniskiem i St Louis Airport.Przedstawiciele firm wynajmu samochodów na lotnisku są Alamo, Avis Budget, Hertz, Enterprise i National Trifty.

14.431.471 pasażerów skorzystało z lotniska w St Louis w 2008 roku, który jest największym w stanie Missouri. Poza Kanada więc nie tylko loty krajowe z St Louis Airport.Lotnisko posiada dwa terminale, które są połączone przez autobus.

Louis Airport znajduje się duży wybór kawiarni, restauracji i barów. Istnieje kilka sklepów na lotnisku, ale nie wolne od podatku. Inne udogodnienia obejmują bezprzewodowy dostęp do Internetu, bank, poczta, masaże i centrum biznesu. Jest to dobry wybór hoteli w pobliżu lotniska, najbliższa St Louis Airport Marriott, który posiada również centrum konferencyjne.