Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Memphis

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Memphis – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Memphis – Podręcznik

Wynajem Samochodów Memphis
Wynajem Aut Memphis

Memphis to największe miasto w stanie Tennessee, położone na rzece Missisipi w hrabstwie Shelby County. Miasto ma 680.000 mieszkańców (2008), i jest ważnym centrum handlowe i przemysłowe i węzeł kolejowy.

Memphis znany jest Graceland, rodzinnym mieście Elvisa Presleya. Elvis mieszkał tu aż do śmierci w 1977 roku. Graceland jest dużą atrakcją turystyczną, a nie 600.000 osób rocznie. Graceland został zbudowany jako muzeum, wystawy osobowych Elvis „przedmiotów, strojów, pojazdów, itp. W sąsiedztwie nieruchomości jest Graceland „Heartbreak Hotel”, a także sklepy z pamiątkami i restauracje.

Memphis jest również znany jako rodzinne miasto blues, i centrum rozrywki jest Beale Street kwartał – z restauracji, barów i blues koncerty.

W przeciwnym razie, miasto ogród botaniczny, muzeum sztuki, muzeum archeologicznego oraz zoo i wiele sklepów. Inną popularną atrakcją turystyczną w Memphis jest przejażdżka łodzią ze starego parowca na rzece Mississippi.

Miasto posiada własne lotnisko – Memphis International Airport – położony 20 km na południe od centrum miasta.