Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Grand Forks

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Grand Forks – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Grand Forks – Podręcznik

Wynajem Samochodów Grand Forks
Wynajem Aut Grand Forks

Grand Forks to miasto w północnej amerykańskim stanie Północna Dakota, i jest u zbiegu rzeki i jeziora Red Red River spotkać. Grand Forks położony jest w pobliżu granicy z Kanada. Samo miasto ma 55.700 mieszkańców, a szacuje się, przedmieścia, populacja rośnie do około 100 tysięcy (2009).

kulturalnych miejscach Grand Forks są przede wszystkim, North Dakota Muzeum Sztuki, Muzeum Sztuki z eksponatami sztuki regionalnej, krajowej i międzynarodowej.Można również zobaczyć nowoczesne indyjskiej sztuki. Ponadto, Chester Fritz Auditorium jest kulturalnym miejscem spotkań, które odbywają się koncerty, spektakle, przedstawienia na Broadwayu, wykłady itp.

W okolicy Grand Forks Śródmieście to najstarsza część – z wielu zabytków. To gospodarze popularnych rynków na zewnątrz w lecie.

Miasto ma też wiele sklepów, restauracji i klubów nocnych, jak również kilka parków i terenów zielonych. W Grand Forks Park District jest pole golfowe, korty / kryte lodowisko, korty tenisowe i basen.

Grand Forks International Airport znajduje się 8 km na północny zachód od centrum miasta.