Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Phoenix Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Phoenix Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Phoenix Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Phoenix Lotnisko
Wynajem Aut Phoenix Lotnisko

Phoenix Sky Harbor International Airport (PHX) znajduje się 5 km od Phoenix i jest największym lotniskiem w Arizonie.To jest dobre połączenie autobusowe pomiędzy Phoenix i lotniska, a w 2013 r., w nowym Airport Express zostanie zakończona. Wypożyczalnie samochodów na lotnisku są Advantage, Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National i oszczędny.

39.891.193 pasażerów skorzystało z lotniska Phoenix w 2008 roku, co czyni go jednym z 20 największych lotnisk na świecie pod względem liczby pasażerów.Jest to siedziba Wielkich Jezior Airlines i US Airways. .Lotnisko ma 3 terminali, które są między autobus.

Istnieje kilka restauracji, barów, kawiarni i sklepów cła na lotnisko, bezpłatny sklep znajduje się przy Terminalu 4. Inne udogodnienia obejmują ATM, internet bezprzewodowy, specjalne usługi dla zwierząt domowych, kaplica, salon fryzjerski i Phoenix Airport Muzeum, które ma ponad 500 obiektów sztuki. Hilton Phoenix Airport, który znajduje się w pobliżu lotniska znajduje się centrum biznesowe.