Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Nowy Jork JFK Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Nowy Jork JFK Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Nowy Jork JFK Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Nowy Jork JFK Lotnisko
Wynajem Aut Nowy Jork JFK Lotnisko

John F. Kennedy International Airport (JFK) położony jest 24 km na południowy wschód na Manhattanie w Nowym Jorku. Najlepszym sposobem podróży pomiędzy Nowym Jorkiem, a lotnisko jest przez Airport Express. Firm wynajmujących samochody znajdują się na lotnisku są Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz i National.

47.807.816 pasażerów skorzystało z lotniska JFK Nowy Jork w 2008 roku, co czyni go jednym z 15 największych na świecie pod względem liczby pasażerów. Jest to lotnisko w Stanach Zjednoczonych z pasażerów w międzynarodowym ruchu najbardziej.Około 100 linii lotniczych z 50 różnych krajów obsługujący ten port, i to jest główną bazą dla American Airlines, Delta Air Lines, JetBlue Airways i Polar Air Cargo. 5 najbardziej popularne połączenia międzynarodowe są LondynParyżFrankfurt, Santo Domingo i Rzym. Nowy Jork JFK Airport składa się z 8 terminale kolejowe.

Jest to dobry wybór kawiarni, barów, restauracji i sklepów we wszystkich terminalach. Tax Free można znaleźć na Terminal 1, 2, 3, 4, 7, 8 i 9 Inne udogodnienia obejmują bezprzewodowy dostęp do Internetu, kaplica, centrum medyczne, pokój dziecka, bankomat, poczta i centrum konferencyjne. Ramada Plaza Hotel położony jest na lotnisku i jest kilka hoteli w pobliżu.