Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Luleå Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Luleå Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Luleå Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Luleå Lotnisko

Wynajem Aut Luleå Lotnisko – Foto: ©

Luleå Airport (LLA) znajduje się ok. 7 mil na południe, na południowy wschód Lulea i blisko Kallax wsi.Istnieje wahadłowy między Lulea i lotniska. Istnieją cztery wypożyczalnie samochodów znajduje się w hali przylotów, jest Hertz, Avis, Europcar i budżetu.

995581 osób odwiedziło w 2008 Lulea Airport, który jest 6 największy port lotniczy w Szwecji .Od Lulea, przede wszystkim podróż do miejsc, w Szwecji i ma bezpośrednie połączenie z 6 różnych miejsc. Latem jest kilka lotów czarterowych do krajów Morza Śródziemnego z Luleå. Port lotniczy został otwarty w 1941 jako lotnisko wojskowe.

Luleå Airport znajduje się restauracja / kawiarnia oraz sklep wolnocłowy. Inne udogodnienia obejmują bezprzewodowy Internet, ATM i pokoje dla VIP konferencji.

Stronie internetowej lotniska reklamuje również specjalny serwis dla tych, którzy chcą wziąć ślub na lotnisku i wycieczki z przewodnikiem. Brak hoteli w Lulea Airport.

polski