Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Luleå

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Luleå – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Luleå – Podręcznik

Wynajem Samochodów Luelå
Wynajem Aut Luleå – Foto: © Kurt Stüber

Nadmorskiego miasta Lulea znajduje się w północno-wschodniej części Szwecji, w Zatoce Botnickiej, i ma około 74.000 mieszkańców (2009).Miasto jest centrum administracyjnym dla gminy Luleå i Norrbotten.

Luleå została założona w 1621 roku i jest znana z pięknych rolnicze koralowe. Miasto ma też ważnym portem i centrum handlowym w regionie.

Niektóre z najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych w Luleå jest: Norrbotten Museum – z eksponatami w dziedzinie sztuki, kultury i współczesnej, Dom Kultury – w hali sztuki i estrady, Lulea Katedra z 1887 roku w stylu neogotyckiej i Tech House – popularne centrum naukowe dla całej rodziny z interaktywnym Wystawy i Planetarium.

10 km na północ od miasta turystycznych atrakcji Gammelstad Kirkeby na małej wyspie w Lule rzeki. Miejsce to jest wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, domów i kościół murowany z 1300 roku otoczony jest 400 starych domów drewnianych i duży zbiór salonach kościoła i stajnie kościoła. Ze względu na duże odległości w obszar, gdyby do kościoła w czasie pobytu gości, tylko wrócić do domu następnego dnia

Lotnisko Lulea jest ok. 10 km na południowy wschód od centrum miasta i jest największym lotniskiem Norrlands.