Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Piteå

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Piteå – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Piteå – Podręcznik

Wynajem Samochodów Piteå
Wynajem Aut Piteå – Foto: © Ricborge

Piteå znajduje się w Zatoce Botnickiej, na dalekiej północy Szwecji – w Norrbotten County.To ma status miasta od 1621 – i obecnie jest głównym miastem turystycznym w Norrbotten. To dlatego, że jest to naturalny punkt wyjścia dla wycieczek do innych części Norrbotten, a samo miasto ma również wiele do zaoferowania – szczególnie rekreacyjnych.

Istnieje wiele możliwości na świeżym powietrzu – latem i zimą – w okolicach Piteå. To chyba najbardziej turystów, którzy przyjeżdżają tu w lecie, a następnie wspaniały archipelag jest bardzo popularne miejsca. Kilka wysp w archipelagu oferuje opcje zakwaterowania.

10 km na zachód Piteå Pite Havsbad jest tam, gdzie jest basen, a także na zewnątrz, w pomieszczeniach zamkniętych. Ponadto, można odwiedzić tutaj upplevelsecentrum Akva.

Nie inaczej szereg wielkich parków i rezerwatów przyrody w Piteå obszarze. Kanał Badhusparken przez Strömsund w centrum miasta jest największym parkiem – i trochę poza miastem można odwiedzić ekologiczny charakter parku Ekopark Rosfors.

Ojebyn dzielnicy (który jest starożytną nazwą Piteå) zawiera szereg zabytków. Tutaj była oryginalna centrum miasta, a obszar Öjeby Kyrkstad Kyrkstadsmuseum i może stanowić stare, autentyczne architektury drewnianej

Najbliższe lotnisko jest Lulea Airport, położony ok.. 60 km na północ od Piteå.