Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Fagersta

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Fagersta – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Fagersta – Podręcznik

Wynajem Samochodów Fagersta
Wynajem Aut Fagersta

Fagersta jest Västermanlands County w środkowej Szwecji i liczy około 11.000 mieszkańców (2008).Miasto ma od roku 1600 był ważnym ośrodkiem hutnictwa żelaza i stali.

Fagersta ma bujną i doskonałe warunki do rekreacji i aktywnego wypoczynku. W mieście znajduje się wiele sklepów i restauracji, galerii sztuki i zarówno kryty i odkryty basen.

Największą atrakcją turystyczną w Fagersta jest Engel wykorzystania – zużycie żelaza z 1600 – 1800, który jest uważany za świecie pamięci przemysłowych i jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.Tutaj możesz zobaczyć zachowanych budynków, domków, kuźnia i biura, i dowiedzieć się, jak w tym czasie pracował i mieszkał.

Ponadto, Engel Oljefabrik z 1875 jest jedną z atrakcji miasta. Jest to obecnie muzeum, i jest określany jako „najstarszy na świecie rafinerii ropy naftowej.” Muzeum mieści się w Barron, zwany potocznie „Oljeön”.

Inną atrakcją w Västerfors obszarze hembygdsgård przez Ström Holm Channel, który również Västerfor Kyrka z 1827 roku znajduje.

Najbliższe lotniska są Västerås Airport (74 km), Borlänge Airport (76 km) i Örebro Airport (146 km od Fagersta).