Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Örnsköldsvik

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Örnsköldsvik – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Örnsköldsvik – Podręcznik

Wynajem Samochodów Örnsköldsvik
Wynajem Aut Örnsköldsvik

Wynajem Aut Örnsköldsvik

Örnsköldsvik to miasto portowe z pięknych wysp w Zatoce Botnickiej, w szczególności w Västernorrlands County. Jest ok. 29.000 mieszkańców, a stał się miastem dopiero w 1894 roku. Jednakże stwierdzono, dowody archeologiczne sugerują, że ludzie żyli tu już w epoce brązu.

Örnsköldsvik jest znane jako miasto sportu – Szwecja i najsłynniejszych hokeju na lodzie, Modo Hockey ma swoją siedzibę. Oni grają swoje mecze w nowej Fjellräven Center, który znajduje się na obszarze portu, który jest również miejsce na duże koncerty i inne imprezy kulturalne.

Większość atrakcji Ornskoldsvik mieć związek ze sportem – przede wszystkim różnego rodzaju sportów zimowych. Duże domy obiektu hala Skyttis jak na lodzie curling.Poza tym na zewnątrz udogodnienia tutaj w postaci wielkich narty zimą.   Inaczej arena Skyttis dla dużych Örnexpo show, który odbywa się co wiosną, w których liczba znanych artystów wykonać.   Ponadto miasto ma wielki stoki dla skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie.

Regionalnego portu lotniczego Flygplats Ornskoldsvik, położony 25 km na północ od semtrum – regularne połączenia do Sztokholmu (Arlanda) oraz Kiruna.