Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Skellefteå

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Skellefteå – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Skellefteå – Podręcznik

Wynajem Samochodów Skellefteå
Wynajem Aut Skellefteå – Foto: © Jörgen Lundqvist

Skellefteå, który ma około. 33.000 mieszkańców, położone w Västerbotten County – 94 km na południe od Piteå i 136 km na północ od Umeå. Skellefteälven przepływa przez miasto, a odległość od centrum rzeki ujście w Zatoce Botnickiej chodzi. 15 km. Jest Skelleftehamn (ok. 3200 mieszkańców), która działa jako Skellefteå „port”.

Skellefteå stopniowo przekształciła się w miasto od ok. 1730 do momentu pełnego prawa handlowego nastąpiło w roku 1845. Kościół miał jednak tu od 1100’s.Głównym Dzisiejszy kościół, Skellefteå Landsförsamlings Kyrka, została zapoczątkowana w 1300 roku – ale od tego czasu mocno przebudowany jak i rozszerzone. Wraz z Bonn dzielnicy Stan (w tym 116 przeżyły tzw kyrkstugor „) i Szwecji najstarszy drewniany most (Lejonströmsbron z 1737 roku) są wliczone w kościele w przestrzeni kulturowej o nazwie” Skellefteå sockencentrum „. Ten obszar jest w pobliżu głównych atrakcji turystycznych.

Skellefteå również wiele friluftsakiviteter do zaoferowania – latem i zimą. Istnieje kilka rodzajów obiektów sportów zimowych w mieście i jego okolicach – w lecie jest takie możliwości połowów rzece. Ponadto, istnieje wiele atrakcji dla dzieci takich jak latem park Lilliput Land and Water Park Vitbergsbadet (która notabene jest również atrakcyjna dla osób dorosłych).

Regionalnych portów lotniczych znajdujących Flygplats Skellefteå 20 mil na południe od centrum miasta – i mają regularne połączenia do Sztokholmu (Arlanda).