Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Örebro

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Örebro – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Örebro – Podręcznik

Wynajem Samochodów Örebro
Wynajem Aut Örebro

Örebro (ok. 100.000 mieszkańców) znajduje się w szpicel wsi, w połowie drogi między Sztokholmu i granicy z Norwegią – Svartån rzeki, która wpada do Jeziora Hjälmar.Miasto jest centrum administracyjnym w Örebro län.

Örebro to stare miasto z korzeniami sięga do 1200s. Zrobiło się wokół średniowiecznego zamku na wyspie w Svartån. Zamek został zbudowany około 1600 roku na zamku w stylu renesansowym, który dziś jest przede wszystkim atrakcją turystyczną Örebro.

Inne zabytków architektury są Sankt Nicolai kyrka (1200-/1300-tallet), församlingshem Nicolai (gdzie najstarsze części pochodzą z 1300 roku), Arbetshuset (1740) oraz w dzielnicy mieszkaniowej wieku Centralpalatset Art Nouveau (1912-1913).

Örebro jest również znane z wielu centrów dużych sklepów – w tym Kompletny Assen, Kramáre, Träffpunkt i Oscar C, zlokalizowane w centrum – i Marie Berg ok. Galleria. 9 km na południe od miasta.

Lotnisko Orebro lotniska jest ok.. 12 km na zachód od centrum miasta.