Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Mjölby

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Mjölby – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Mjölby – Podręcznik

Wynajem Samochodów Mjölby
Wynajem Aut Mjölby

Mjölby to małe miasteczko z 12000 mieszkańców, położone w Östergötlands County – między większe miasta Linköping (34 km dalej na wschód) i jeziora Wetter (33 km dalej na zachód).

Na terenach wokół miasta znajdują się liczne zabytki historyczne, które również znajdują się wśród najczęściej odwiedzanych atrakcji Mjölby. Obejmuje to dwa duże obszary z grobów z epoki żelaza – Kungshöga gravfält i gravfält Solberg.   W przeciwnym razie, istnieje wiele ocalałych kamienie runiczne z epoki wikingów w promieniu 1 mln od centrum miasta.

19 km na północny zachód od Mjölby – w sąsiednim mieście Vadstena – jest jedną z największych atrakcji turystycznych w tej części Szwecji : Vadstena Kloster.Została założona w 1346 przez najbardziej znanych w Szwecji weekend ostatnich – Heliga Birgitta. W 1386 r. służył jako siedziba nowo powstałego Birgittinerordenen. Co roku pielgrzymka odbywa się z uczestnikami z różnych krajów.

W przeciwnym razie, to piękne krajobrazy wokół Mjölby – i trochę na północny zachód od centrum miasta, wypoczynkowa Skogssjöbadet – co jest bardzo popularne.

Najbliższe lotnisko jest Linköping City Airport, położony ok.. 30 km na zachód Mjölby.