Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Lund

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Lund – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Lund – Podręcznik

Wynajem Samochodów Lund
Wynajem Aut Lund

Lund znajduje się w południowej Szwecji, i jest częścią Skåne County.Samo miasto ma 76.200 mieszkańców (2005), a całą gminę zamieszkiwało 109.000 (2009). W mieście jest blisko Sund – około 17 km na północny wschód od Malmö, a tylko 60 km od duńskiego kapitału Kopenhadze.

Lund zostało założone około roku 990, i jest jednym z najstarszych miast kraju. Lund jest najbardziej znany ze swojego uniwersytetu, który został otwarty w 1882 roku, dziś ma ok.. 30.000 studentów.

Miasto ma bogate życie kulturalne, teatry, muzea, galerie sztuki i sale koncertowe. Ponadto miasto ma dobrych sklepów i nocnych klubów. Architektury w mieście, składa się z mieszaniny starego miasta i nowoczesnych budynków.

Lund Katedra od 1100S jest jednym z najpopularniejszych zabytków. Inne atrakcje turystyczne w mieście są: Historii Kultury Muzeum Lund stare obserwatorium z 1867 roku, Lunds Konsthall – w Szwecji i Nordic współczesnej Skissernas Museum, Muzeum Zoologiczne, Muzeum Historyczne – w Muzeum Katedralnym i średniowiecznej wystawy i miasta ogród botaniczny – ponad 7000 różnych gatunków roślin.

Najbliższe lotnisko jest Malmö – Sturup Airport, który znajduje się 26 km na południowy wschód od Lund.