Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Malmö Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Malmö Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Malmö Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Malmö Lotnisko
Wynajem Aut Malmö Lotnisko – Foto: © Jorchr

Malmö Airport, zwany także Sturup Airport (IATA: MMX), jest port lotniczy położony na obrzeżach Svedala około 28 km od Malmö, 26 km od Lund i 55 km od centrumKopenhagi. Jest transfer z lotniska do obu Malmö i Lund, a są plany budowy kolejowego do Kopenhagi. Wypożyczalnie samochodów reprezentowane są Avis, Europcar, Hertz, Budget, Sixt i Mabi.

1527220 osób odwiedziło w 2009 roku z lotniska w Malmö, Szwecja 5 i jest największy port lotniczy.To jest odwiedzane przez wielu głównie loty czarterowe loty w okresie od stycznia do czerwca, do miejsc, w południowej Europie i Turcji. Cały trzech różnych firm loty do Bagdadu z Malmo.

Malmö Airport znajduje się 5 barów, kawiarni i restauracji, trzy sklepy, które zawierają sklep wolnocłowy. Inne udogodnienia obejmują kawiarenki internetowe, centrum konferencyjne, ATM. Best Western Sturup Airport Hotel położony jest na lotnisku.