Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Södertälje

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Södertälje – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Södertälje – Podręcznik

Wynajem Samochodów Södertälje
Wynajem Aut Södertälje – Foto: © Anita Wahlund

Södertälje, który ma około. 68.000 mieszkańców, leży w Södermanland (Sörmland) – a dokładniej w Sztokholmie County, 36 km na południowy zachód od stolicy.Södertälje miał status miasta od około. 1380 roku, ale już w 600 s, było centrum tutaj.

Istnieje kilka interesujących muzeów w Södtertälje – w tym Marcus Wallenberg Hall, który jest muzeum pojazdu.   Jest wiele samochodów w tym muzeum (særøig markowych Scania), w tym igså niektóre starsze wagony.

Na Torekällberget, na obrzeżach miasta, znajdziemy Torekällbergets Museum i Muzeum Södertälje. Spowodowało to powstanie w zabytkowym środowiska miejskiego z budynków od 1700 – 0g 1800 roku, który przeniósł się tu z miasta na przebudowę tam w 1960 roku. Ponadto, istnieje obszar Torekällberget nazwie „Kraj”, gdzie można uzyskać wgląd w rolnictwie w Södermanland w przeszłości.

Na Torekällberget jest również stary młyn „Väderkvarnen”, który jest znanym symbolem miasta.

Najbliższe główne lufyhavn stary główne lotnisko Sztokholm – Bromma – znajduje się około 36 km na północny wschód od Södertälje.