Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Åre

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Åre – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Åre – Podręcznik

Wynajem Samochodów Åre
Wynajem Aut Åre

Åre to mała wioska z ok.. 1200 mieszkańców w Jämtland w Szwecji – i był w 1700 – i 1800 roku znany jako uzdrowisko.Już w 1100S pielgrzymów przybyło do kościoła są stare.

Turystyka jest stary i bardzo tradycyjnego źródła utrzymania w Åre, który dziś jest znany przede wszystkim jako jeden z najpopularniejszych ośrodków narciarskich w Szwecji. Już w 1910 roku skalistym Åre drogę, która jest nadal w eksploatacji i które ma swój początek w są kwadratowe (398 m) – i kończy się Fjällgården (556 m). W 1940 roku był również pierwszy wyciąg narciarski w Szwecji wybudowano tu.

Inne atrakcje, muszą wspomnianego kościoła zostały wymienione. Najstarszą częścią jest od 1100S, w 1700 roku kościół został dość znacznie zwiększona. W przeciwnym razie Tännforsen (jeden z największy wodospad w Szwecji, wysokości spadku z 38 m) i tym samym mieście Njaarke popularnych atrakcji turystycznych w okolicy Åre.

Najbliższe lotnisko jest Åre Östersund Airport, położony na Frösön – ok. 94 km na wschód od Åre.